IT Strateji Günü BAU'da Gerçekleşecek

Alanında lider 10 teknoloji şirketinin bir araya gelerek düzenleyeceği ve BT profesyonellerine yeni bakış açıları kazandırması hedeflenen IT Strateji Günü Bahçeşehir Üniversitesi'nde gerçekleşecek. 

16 Kasım 2017 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleşecek olan IT Strateji Günü’nde BAU Siber Güvenlik Merkezi’nden Erol Aktay da “Siber Güvenlik ve Farklılaşan İç Tehditler” konusunda bir sunum yapacak. Altay sunumunda Siber güvenlik çözümleri hakkında bilgi verirken aynı zamanda yeni teknolojiler hakkında önemli noktalara değinecek.

Google Cloud, Oracle, Intel, Juniper, Karel, Mayasoft, Özgür Yazılım, VM Vare gibi önemli şirket temsilcilerinin sunum yapacağı IT Strateji Gününde  bulut hizmetleri, sanallaştırma, nesnelerin interneti ve veri merkezleri gibi konularda Türkiye BT sektörüne ilişkin orta ve uzun vadeli öngörüler paylaşılacak. Etkinlik programına buradan ulaşabilirsiniz

16 Kasım 2017 Perşembe günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsünde gerçekleşecek olan IT Strateji Günü’ne ücretsiz kayıt olmak için aşağıdaki tıklayınız.

 

Bu içerik 07/11/2017 tarihinde güncellenmiştir.