BAU http://www.bahcesehir.edu.tr BAU Haberler RSS <![CDATA[Kayıt Yenileme İle İlgili Duyuru]]> Thu, 22 Jun 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU ve NYU İşbirliği Suriyeli Çocuklar İçin 'Umut' Olacak]]> Wed, 21 Jun 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[Enver Yücel ABD Kongresi'nde Konuştu]]> Wed, 14 Jun 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[Bahçeşehir Üniversitesi 2016 - 2017 Mezuniyet Töreni Gerçekleşti]]> Sat, 03 Jun 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[“Türkiye’nin Eğitimde En İyi Marka Ödülü ” Bahçeşehir Üniversitesi’nin]]> Thu, 25 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel'e Amerika'dan Anlamlı Ödül]]> Tue, 23 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'lu Tasarımcı Berkcan Okar'a ABD'den 3 Ödül]]> Wed, 10 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[İstanbul Boğazı Yılın İlk Yarışına Sahne Oldu]]> Sun, 07 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[İlham Veren Anneler Momtalks’da Buluştu]]> Thu, 04 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[16. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi'nde Tema “Kuşaklararası Hemşirelik”]]> Mon, 01 May 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU, Çocukları İlk Kez Denizle Buluşturdu]]> Sat, 22 Apr 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'lu COOPER'lar Unilever Y Kuşağı Projesi'nde]]> Sun, 16 Apr 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Gastronomi Çikolata Festivali'ndeydi]]> Mon, 03 Apr 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU ve SuperMassive Güçlerini Birleştirdi]]> Mon, 03 Apr 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[Su Arıtma Projesiyle Burs Kazandı]]> Mon, 03 Apr 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU International Sailing Club Yelken Dünyasına Yepyeni bir Trofe ile Giriş Yapıyor]]> Tue, 28 Mar 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[TİDBAU Projesi Pilot Grubu Katılımcıları Buluştu]]> Sun, 26 Mar 2017 21:00:00 +0000 <![CDATA[Bahçeşehir Üniversitesi'nden Türkiye'de Bir İlk: ESPOR Bursu]]> Wed, 08 Mar 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'dan ABD Başkentinde Güvenli Bölge Paneli ]]> Thu, 02 Mar 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[Yükseklik Korkusuna Sanal Çözüm]]> Wed, 01 Mar 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[Altın Küp Ödülleri’nde "Yılın Üniversitesi" Ödülü BAU’nun!]]> Wed, 01 Mar 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU League of Legends Champions Bahar Turnuvası Başlıyor]]> Thu, 09 Feb 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Artık Cebinde]]> Mon, 06 Feb 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[Doç. Dr. Serdar Durdağı'na TÜBİTAK Ödülü]]> Mon, 16 Jan 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Yarıyıl İçi ve Yarıyıl Sonu Sınavların Kabulü İçin Mazeret Yönergesi]]> Thu, 05 Jan 2017 22:00:00 +0000 <![CDATA[Bahçeşehir Üniversitesi'ne Büyük Ödül]]> Sun, 25 Dec 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[7. International Conference on Governance Fraud Ethics and Social Responsibility" BAU'da]]> Sun, 04 Dec 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Google DevFest BAU'da]]> Mon, 28 Nov 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[ Montrö Türk Boğazlar Sözleşmesi BAU'da Konuşuldu]]> Thu, 10 Nov 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Global, ICEF Berlin 2016'da Silver Sponsor Oldu]]> Mon, 07 Nov 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU International University Batumi Rektörü'ne "Yüzyılın Doktoru" Ünvanı]]> Sun, 06 Nov 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Özel Olimpiyatlar'da ]]> Tue, 01 Nov 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'dan ABD'ye Yeni Eğitim Yatırımı]]> Tue, 11 Oct 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAUART 2016 - 2017 Akademik Yılı Sanat Eğitimleri Devam Ediyor]]> Mon, 10 Oct 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Kariyer Günleri'nde 4000 Lise Öğrencisi Misafir Edildi]]> Mon, 10 Oct 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Moddy's'in Kararı BAU International Washington D.C. Üniversitesi'nde Tartışıldı]]> Mon, 03 Oct 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[15 Temmuz Darbe Girişimi GPI'da Masaya Yatırıldı]]> Fri, 23 Sep 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU 2016 - 2017 Akademik Yılı Açılış Töreni Gerçekleşti]]> Sun, 18 Sep 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA["Sümerbanklılar Bir Okudular Bin Dokudular" Belgeseli Gösterime Giriyor]]> Tue, 06 Sep 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Türkiye'nin İlk VR Filmi Çekiliyor]]> Thu, 28 Jul 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Enerji Harcamasını Değiştirecek Teknoloji]]> Thu, 14 Jul 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Basketbol Kadınlar Kupası Bahçeşehir Üniversitesi'nin]]> Wed, 13 Jul 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Apple Bu Yıl İlk Kez Bir Türk Öğrenciyi Merkezine Çağırdı]]> Mon, 20 Jun 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Bahçeşehir Üniversitesi 2015 - 2016 Mezuniyeti Kutlandı]]> Sun, 12 Jun 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAUFENS Endüstri 4.0’a Hazır]]> Thu, 09 Jun 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'da Her 5 Öğrenciden 1'i Uluslararası Öğrenci]]> Tue, 07 Jun 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[3. BAU Robotik Günleri BAU'da Gerçekleşti]]> Sun, 29 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Akademi ve Sektör Eğitim için EDUCORP’ta Buluştu]]> Thu, 26 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA["Uzun Süreli Yer Değiştirme: Türkiye Örneği" Paneli BAU'da Gerçekleşti]]> Sun, 22 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Endüstri 4.0 İçin Yenilikçi Öğrenme Ortamları ve Pedagojileri Konferansı BAU'da Gerçekleşti]]> Tue, 17 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[İstanbul PHP Konferansı Bahçeşehir Üniversitesi'nde]]> Mon, 16 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Hollywood Yönetmenleri BAU'da]]> Sun, 15 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[FHS-BAU Ortak Atölye Çalışması Yapıyor]]> Thu, 12 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'lu Öğrencilerden Anlamlı Yardım]]> Wed, 11 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA['indir.com Mobil Etkinlik 2016'ya Sayılı Günler Kaldı]]> Mon, 09 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'lu Öğrenci Üniversitelilere Özel Sosyal Ağ ile Türkiye’yi Temsil Edecek]]> Mon, 09 May 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU İletişim'den Cannes Film Festivali'ne]]> Mon, 25 Apr 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU, Öğretmenleri STEM Eğitim Kampı'na Götürüyor]]> Mon, 18 Apr 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[Liseli Gençlerin Çevre Dostu Robotları Birbiriyle Yarıştı]]> Mon, 04 Apr 2016 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Lise Yaz Okulu Başlıyor]]> Fri, 25 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Ünlülerden İletişim Dersleri BAU’da]]> Thu, 24 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA["Okulda Sosyal Medya, Internet ve Yeni Teknolojilerin Kullanımında Sorumluluklar" Masaya Yatırıldı]]> Sun, 20 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[EBE Öğrencileri Sanal Gerçeklik Eğitsel Oyunları Tasarlıyor]]> Thu, 17 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Hayalindeki Oyuncak Hayat Bulsun]]> Thu, 10 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Suriyeli Çocukların Eğitimi BAU’da Masaya Yatırıldı]]> Wed, 09 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[8 Mart Kadınlar Günü Kutlu Olsun]]> Mon, 07 Mar 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Çocuklar İçin Yaratıcı Sağlıklı Tabak Sunumları Yarışma Sonuçları]]> Tue, 23 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Mülteci Çocukları Eğitmek İçin 5000 Öğretmen]]> Thu, 18 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[VR First BAU Proje Başvuruları Başladı]]> Thu, 11 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[SailingBAU Team Şampiyon Oldu]]> Thu, 11 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Muafiyet Sınavı Ders ve Saatleri]]> Wed, 10 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'dan Çocuklar İçin Kodlama Kitabı]]> Tue, 02 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Mezunu Kutluca'dan Devrim Yaratan İcat]]> Mon, 01 Feb 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Global Game Jam İstanbul @ BUG]]> Thu, 28 Jan 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Dünyanın En Önemli HIV Konferansı BAU'da Gerçekleşti]]> Wed, 27 Jan 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Saint Benoit & BAU işbirliğiyle Robotik Yarışması]]> Thu, 21 Jan 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[Türkiye'nin İlk Sanal Gerçeklik Laboratuvarı Açıldı]]> Mon, 18 Jan 2016 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Markalama Merkezi Açıldı]]> Wed, 30 Dec 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU International Berlin University'nin Bölümleri Uluslararası Akreditasyon Aldı]]> Wed, 23 Dec 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[“Türkiye'ye Değer Katanlar Ödülü”ne DenizBank Genel Müdürü Hakan Ateş Layık Görüldü]]> Mon, 21 Dec 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU İletişim Öğrencilerine Ödül Yağdı]]> Wed, 16 Dec 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Öğrencileri Başkanlık Seçim Sürecini ABD'de İnceleyecek]]> Tue, 08 Dec 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[DenizBank ve Bahçeşehir Üniversitesi İşbirliği]]> Sun, 29 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Yelken Takımı Trofe Şampiyonu Oldu]]> Sat, 28 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[Enver Yücel'e “Foedus Özel Ödülü”]]> Wed, 25 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[Gaming İstanbul Geliştirici Konferansları Bahçeşehir Üniversitesi'nde!]]> Mon, 23 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[Sağlık Atölyeleri Katılımcılarını Bekliyor]]> Thu, 12 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAUCESS G-20 Liderler Zirvesi’nde]]> Wed, 11 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAUArt'tan Sanat Ziyafeti]]> Thu, 05 Nov 2015 22:00:00 +0000 <![CDATA[BAU International University Washington DC İlk Mezunlarını Verdi]]> Sun, 04 Oct 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[Twitter’ın Kurucusu Jack Dorsey’den BAU'lu Öğrencilere Davet]]> Sun, 04 Oct 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[Göç Sorunu Washington D.C.'de Masaya Yatırıldı]]> Tue, 29 Sep 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni Gerçekleşti]]> Sun, 13 Sep 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[Yapı İşletmesi Yüksek Lisans Programı Açılıyor]]> Wed, 02 Sep 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU Berlin ve BAU Batumi'ye YÖK'ten Tanınma]]> Wed, 02 Sep 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[Strategic Design and Management Yüksek Lisans Programı Lansmanı Gerçekleşti]]> Wed, 02 Sep 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU'da Yeni bir Kültür Projesi Daha Hayata Geçiyor]]> Tue, 11 Aug 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[Brooklyn Belediyesi Başkanı Eric Adams’tan Bahçeşehir Üniversitesi’ne Ziyaret ]]> Tue, 11 Aug 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[BAU ve NETAŞ’tan Örnek “Üniversite Sanayi” İşbirliği]]> Mon, 03 Aug 2015 21:00:00 +0000 <![CDATA[2015-2016 Akademik Yılı Üniversiteyi Tanıtım (Oryantasyon) Programı ]]> Mon, 03 Aug 2015 21:00:00 +0000